Alışveriş Sepeti

0

Alışveriş sepetiniz boş

Dükkana git

Lezzet Hikayemiz

Lezzet Hikayemiz
Her şey, Uşaklı olan marifetli ailemizin küçük mutfağında başladı. Hevesle hazırlanan kahvaltılık hamur işleri, iştahla yenen yemekler, çok geçmeden tüm bu lezzetleri birçok kişiyle, birçok yöreyle paylaşma isteğini çıkardı ortaya. Çünkü yemek yemek bir mutluluktu ve bu mutluluk, paylaştıkça çoğalıyordu.

Ailemizin mutfağında hazırlanan Ulubey lezzetleri, misafirlerimiz tarafından fazlasıyla beğeniliyor, her ziyarette bu lezzetlerin küçük bir işletmede bir araya gelmesi gerektiği öğütleniyordu. Biz de bu fikre çok ısındık ve 2009 yılında kendi küçük işletmemizi açmak için büyük bir adım attık!

Ulubey’in dilden dile dolaşan tatlarını güzel bir menü haline getirdik. Hepsini özenle seçtik, hevesle pişirdik. İlk zamanlar, mutfağımızda yalnızca kendi ailemiz yer aldı. Fakat gördüğümüz talep zamanla büyüdü. Bu sebeple biz de işletmemize yeni üyeler kattık ve onları eğiterek maharetli lezzet ustaları haline getirdik. Ailemiz daha da büyümüş, hizmet verdiğimiz lezzet severler de iyice çoğalmıştı.

Adını, Uşak ilinin Ulubey ilçesinde bulunan, dünyanın ikinci en uzun kanyonu olan Ulubey Kanyonu’ndan alan işletmemiz, yöre lezzetlerinin desteği ve yılların tecrübesiyle, lezzetli hamur işleri ve tatlılar yaparak damaklardaki yolculuğuna devam ediyor.

İşletmemiz, Uşak yöresine ait lezzetleri çok özel tariflerle hazırlıyor. Bunun yanı sıra Türk ve Dünya Mutfağı’ndan aldığı börek, çörek, kuru pasta, çorba, mantı ve kurabiye gibi çeşitleri ile, bünyesinde hem tatlı hem de tuzlu olmak üzere birçok tat bulunduruyor. İzmir’de bulunan işletmesiyle misafirlerini ağırlıyor ve paket servis hizmeti de veriyor.

Kurulduğu günden bu yana, yıllardır değişmeyen, hatta daha da lezzetlenen tatlarımız, bugün de iştah açmayı sürdürüyor. Lezzetlerimizi birçok kişiyle paylaşıyor, mutfağımızı sevgiyle sizlere açıyoruz.